OGÓLNOPOLSKA KOMISJA BIOENERGOTERAPEUTÓW
I RADIESTETÓW ZWIAZKU RZEMIOSLA POLSKIEGO

SKLAD KOMISJI
listy wymagaja uzupelnien


Lista czlonków komisji w 1 kadencji 2001 - 2005

1.Henryk Adamski- Szczecin
2.Lech Borc- Warszawa
3.Jaroslaw Cetens- Warszawa
4.Andrzej Gasis- Wloclawek
5.Zbigniew Gembal- Lublin
6.Marek Gulajski- Poznan
7.Aleksander Kaczmarek- Bydgoszcz
8.Krystyna Klimecka-Wilinska- Lódz
9.Józef Kolodziejczak- Klodzko
10.Maria Lisiecka- Zamoste
11.Stefania Mazurek- Kraków
12.Krystyna Nowak- Kobiór
13.Teresa Nowak- Radom
14.Witold Nowikow- Gdansk
15.Pawel Portalewski- Lódz
16.Piotr Smazynski- Warszawa
17.Albin Stempel- Tychy
18.Ryszard Tomaszewski- Warszawa
19.Jan Trepner- Gdynia
20.Jerzy Urbanowicz- Bytom
21.Jacek Wisniewski- Lipno
przedstawiciele Zarzadu ZRP
Zbigniew Dadok- Bielsko-Biala
Antoni Odzimek- Poznan


Lista czlonków komisji w 2 kadencji 2005 - 2009

1.Henryk Adamski- Szczecin
2.Lech Borc- Warszawa
3.Jaroslaw Cetens- Warszawa
4.Andrzej Gasis- Wloclawek
5.Zbigniew Gembal- Lublin
6.Marek Gulajski- Poznan
7.Zenon Idzikowski- Poznan
8.Aleksander Kaczmarek- Bydgoszcz
9.Krystyna Klimecka-Wilinska- Lódz
10.Józef Kolodziejczak- Klodzko
11.Stefania Mazurek- Kraków
12.D. Machlanska-Wandzel- Bielsko-Biala
13.Krystyna Nowak- Kobiór
14.Teresa Nowak- Radom
15.Pawel Portalewski- Lódz
16.Piotr Smazynski- Warszawa
17.Albin Stempel- Tychy
18.Ryszard Tomaszewski- Warszawa
19.A. Tomecki- Tomecki
20.Jerzy Urbanowicz- Bytom
21.Jacek Wisniewski- Lipno
22.E. Zurek- Katowice
przedstawiciele Zarzadu ZRP
Lech Janowski- Warszawa
Antoni Odzimek- Poznan


Lista czlonków komisji w 3 kadencji 2009 - 2013

1.Henryk Adamski- Szczecin
2.Jaroslaw Cetens- Warszawa
3.Monika Dymecka- Slupsk
4.Andrzej Gasis- Wloclawek
5.Zbigniew Gembal- Lublin
6.Zenon Idzikowski- Poznan
7.Aleksander Kaczmarek- Bydgoszcz
8.Krystyna Klimecka-Wilinska- Lódz
9.Józef Kolodziejczak- Klodzko
10.Zbigniew Królicki- Wroclaw
11.Józefa Lesniewicz- Paslek
12.Stefania Mazurek- Kraków
13.Jan Mackiewicz- Olsztyn
14.Krystyna Nowak- Kobiór
15.Teresa Nowak- Radom
16.Bozenna Pietrzak- Tychy
17.Pawel Portalewski- Lódz
18.Wlodzimierz Przekwas- Gdynia
19.Ireneusz Samborski- Lublin
20.Piotr Smazynski- Warszawa
21.Elzbieta Starko- Lublin
22.Albin Stempel- Tychy
23.Ryszard Tomaszewski- Warszawa
24.Cyprian Torunski- Torun
25.Jerzy Urbanowicz- Bytom
26Jacek Wisniewski- Lipno
przedstawiciele Zarzadu ZRP
Lech Janowski- Warszawa
Antoni Odzimek- Poznan


Lista czlonków komisji w 4 kadencji 2013 - 2017

1.Jaroslaw Cetens- Cech-Warszawa
2.Mariusz Gabriel Glebocki- Cech-Olsztyn
3.Pawel Golabek- Izba-Gdansk
4.Wieslawa Gozdecka-Halas- Cech-Czeetochowa
5.Jan Grzeszczyk- Cech-Szczecin
6.Grzegorz Halkiew- Cech-Brwinów
7.Zenon Idzikowski- Cech-Poznan
8.Krystyna Jaworowska- Izba-Olsztyn
9.Jan Karol Józwiak- Izba-Lódz
10.Aleksander Kaczmarek- ZRP-Warszawa
11.Marek Kalwoda- ZRP-Warszawa
12.Czeslaw Karkowski- Cedch-Bydgoszcz
13.Adam Karpinski- Izba-Bielsko-Biala
14.Krystyna Klimecka-Wilinska- Izba-Radom
15.Elzbieta Katarzyna Kedzierska- Izba-Warszawa
16.Zbigniew Królicki- Izba-Wroclaw
17.Mariusz Labeta- Cech-Wroclaw
18.Stefania Mazurek- Izba-Kraków
19.Krystyna Nowak- Cech-Tychy
20.Ryszard Nowakowski- ZRP-Warszawa
21.Izyda Nubicz- Cech-Poznan
22.Anna Olszewska- Izba-Lublin
23.Jerzy Opara- Izba-Czestochowa
24.Pawel Portalewski- Cech-Lódz
25.Elzbieta Starko- Cech-Lublin
26.Albin Stempel- Izba-Katowice
27.Kornel Slizynski- Cech-Katowice
28.Cyprian Torunski- Izba-Bydgoszcz
29.Ryszard Ulman- Izba-Warszawa
30.Bronisław Żelanis- Cech-Olsztyn
przedstawiciele Zarzadu ZRP
Aleksander Kaczmarek- Bydgoszcz
Antoni Odzimek- Poznan


Uwaga: osoby przekreslone utracily czlonkostwo w czasie kadencji.


Aktualizacja: grudzien 2013 roku