Strona główna | Mała firma

 

 

„Mała Firma” to ogólnopolski miesięcznik skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, właścicieli firm rzemieślniczych i kupieckich. Głównym zadaniem gazety jest dostarczenie aktualnych, praktycznych informacji, które pomogą przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy.


W „Małej Firmie” znajdą Państwo nie tylko informacje dotyczące ważnych wydarzeń gospodarczych, zmian w prawie oraz funduszy unijnych, ale również wywiady, komentarze ekspertów, doniesienia z branż oraz porady podatkowe.

W gronie autorów piszących do gazety znajdują się przedstawiciele instytucji naukowych, uczelni wyższych, eksperci branżowi oraz doświadczeni przedsiębiorcy co sprawia, że na łamach „Małej Firmy” teoria przeplata się z praktyką. Wysokiemu poziomowi merytorycznemu i redakcyjnemu magazynu towarzyszy albumowy charakter wydania - ciekawe zdjęcia, ilustracje oraz grafiki.

Chcąc zamówić prenumeratę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres redakcji pocztą tradycyjną, e-mailem lub faksem.

Adres redakcji:
ul. Kapitulna 2/6
00-249 Warszawa
tel. 022 831 54 22, fax 022 504 42 20
e-mail: malafirma@zrp.pl

Wydawanie „Małej Firmy” zostało zawieszone
 

Informujemy, że Związek Rzemiosła Polskiego zawiesił wydawanie „Małej Firmy. Gazety rzemieślników, kupców i przedsiębiorców”.

Pismo Prezesa ZRP Jerzego Bartnika wyjaśniające powody tej decyzji znajdą Państwo w załączniku: LINK

Związek Rzemiosła Polskiego i redakcja „Małej Firmy” dziękują wszystkim Czytelnikom za to, że wiernie towarzyszyli gazecie i wspierali ją swoimi opiniami i komentarzami.

Drukuj  
Związek Rzemiosła Polskiego
Dom mediowy