Strona główna | Aktualności Archiwum

G.P: Mniejsze firmy nie będą musiały tworzyć funduszu socjalnego 
24.06.2016
Znamy coraz więcej szczegółów z pakietu Morawieckiego. Część z nich przybliża artykuł w Dzienniku Gazecie Prawnej, do przeczytania którego zachęcamy. Mali przedsiębiorcy będą zwolnieni z obowiązku ustalania regulaminu wynagradzania i pracy, nie będą też musieli tworzyć też zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS).

Absolutorium dla Prezesa i Zarządu 
24.06.2016
W Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie zakończył się doroczny Kongres Rzemiosła Polskiego z udziałem delegatów z regionalnych izb rzemiosła i przedsiębiorczości w Polsce.

Konferencja dot. zmian w szkolnictwie zawodowym w Wałbrzychu 
24.06.2016
W Wałbrzychu trwa konferencja z udziałem Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej oraz Ministra Rozwoju Mateusza Morawieckiego. Konferencja dotyczy ogólnych zmian w szkolnictwie zawodowym oraz kierunków, wypracowanych w ramach ogólnopolskiej debaty „Uczeń. Rodzic. Nauczyciel – Dobra Zmiana”.

Zaproszenie do złożenia oferty na realizację platformy EWR (Request For Proposal) 
24.06.2016
Zapraszamy do składania ofert na realizację platformy EWR. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu dla Związku Rzemiosła Polskiego „Platformy internetowej czeladniczych i mistrzowskich egzaminów zawodowych”, zwanej dalej Platformą, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza, Edukacja, Rozwój”. W zakresie wyżej wymienionej usługi zawierają się prace projektowe pokrywające projektowanie, realizację i testowanie platformy oraz hosting infr

Obrady Narodowej Rady Rozwoju na temat zmian systemu edukacji 
24.06.2016
Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wraz z członkami kierownictwa MEN uczestniczyła w posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju, z udziałem Andrzeja Dudy Prezydenta RP oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudą. Prezydent RP Andrzej Duda podkreślił, że trzeba się zastanowić, czy obecna szkoła spełnia oczekiwania społeczeństwa. – To jest dziś nasze zadanie – powiedział. - Po pierwsze, by dokonać diagnozy sytuacji. Po drugie: pokazać, jakie rozwiązania pozwolą te niedostatki, jakie są dziś w syste

Trwa Kongres Rzemiosła Polskiego  
23.06.2016
W dużej Sali im. J. Kilińskiego w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie,(siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego) zebrali się delegaci z całego kraju na dorocznym Kongresie Rzemiosła Polskiego.


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  »  
Związek Rzemiosła Polskiego
Dom mediowy