Strona główna | Aktualności Archiwum

Podatek handlowy wymaga poprawek 
11.02.2016
Związek Rzemiosła Polskiego wystosował kolejne stanowisko w sprawie projektu ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej. Zwraca w nim uwagę na nieprecyzyjne ustalenie zasad opodatkowania tym podatkiem, mogące powodować wątpliwości i być przyczyną sporów z organami skarbowymi.

Lokale biurowe do wynajęcia w Warszawie w atrakcyjnych cenach i lokalizacji 
11.02.2016
Informujemy, że Związek Rzemiosła Polskiego oferuje w atrakcyjnych cenach powierzchnie biurowe do wynajęcia. Lokale znajdują się w dzielnicy śródmieście, bezpośrednio na starym mieście, z bardzo dobrym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską.

Konkurs ”Oszczędzając, chronisz środowisko”. Ostatni moment na zgłoszenie 
09.02.2016
Przypominamy, że jeszcze tylko do 19 lutego czekamy na zgłoszenia. Projekt „3xśrodowisko” ogłosił konkurs dla firm, które chcą być przyjazne środowisku, z następujących branż: drzewnej, motoryzacyjnej (serwis), poligraficznej, budowlanej, spożywczej (piekarnie oraz cukiernie) i usług osobistych (salony fryzjerskie i kosmetyczne).

Mapa zmian w systemie oświaty 
09.02.2016
Ministerstwo zapowiada zmiany w oświacie, także w kształceniu zawodowym. Do czerwca resort będzie prowadził rozmowy z nauczycielami, rodzicami, akademikami, dyrektorami i samorządowcami o kierunku polskiej edukacji.

Roman Giedrojć Głównym Inspektorem Pracy 
09.02.2016
Nastąpiła zmiana na stanowisku Głównego Inspektora Pracy. Funkcje tę powierzono nadinspektorowi pracy Romanowi Giedrojciowi.

Reforma ZUS, zasady wynagrodzeń, fundusze unijne dla MŚP - pod młotkiem Rady Dialogu Społecznego 
08.02.2016
Ostatnie (4 lutego) posiedzenie Prezydium Rady Dialogu Społecznego poświęcono głównie działaniom merytorycznym Rady w 2016 roku. Spotkanie prowadził przewodniczący Piotr Duda - NSZZ „Solidarność”., a uczestniczyli w nim wiceprzewodniczący: Elżbieta Rafalska minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Henryka Bochniarz prezydent Konfederacji Lewiatan, Dorota Gardias przewodnicząca FZZ, Jerzy Bartnik prezes Związku Rzemiosła Polskiego, Jan Guz przewodniczący OPZZ, Andrzej Malinowski prezydent P


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  »  
Związek Rzemiosła Polskiego
Dom mediowy