Strona główna | Organizacje i firmy rzemieślnicze Archiwum
Astana EXPO 2017. Forum Gospodarcze 
28.06.2017
Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Astany (Kazachstan) organizowanej w związku z Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym.

"Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski. Rejestracja 2018 w pigułce".Seminarium w Warszawie 
26.06.2017
W związku ze zbliżającym się terminem pełnej rejestracji (1 czerwca 2018 rok) PARP zaprasza mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa do udziału w seminarium poświęconym tematyce rozporządzenia REACH, a przede wszystkim wypełnieniu obowiązków rejestracyjnych.

Trójmiasto.pl: Całe życie wokół chleba 
26.06.2017
„Piekarz śpi w dzień albo nie śpi wcale. Jego życie kręci się cały czas wokół chleba. Nie ma że boli, że się nie chce, że wakacje czy ktoś zabalował. Następnego dnia trzeba przyjść, dokarmić zakwas i upiec chleb. I tak codziennie. Życie piekarza jest oderwane od normalności, ale ma to swój urok. Jak się dobrze wykombinuje, to i na słońcu parę godzinek w ciągu dnia da się poleżeć” – powiedział Ryszard Majchrowski, rzemieślnik branży piekarniczej z Gdańska.

Nowe umiejętności dojrzałych pracowników 
26.06.2017
Dzięki dofinansowaniu z RPO Województwa Małopolskiego pracodawcy będą mogli zapewnić dojrzałym pracownikom niezbędne kursy oraz lepsze warunki zatrudnienia. O dotacje mogą ubiegać się m.in.: przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, instytucje otoczenia biznesu, partnerzy społeczni i gospodarczy.

Platforma Dyskusyjna Całożyciowego Poradnictwa Zawodowego 
26.06.2017
W ministerstwie pracy 22 czerwca, odbyło się kolejne spotkanie Platformy Dyskusyjnej Całożyciowego Poradnictwa Zawodowego w projekcie „Eurodoradztwo Polska”, w Programie Erasmus+. Najważniejszym celem Platformy jest integracja działań z obszaru poradnictwa zawodowego podejmowanych przez różne podmioty.

XXXVI Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego 
26.06.2017
-Jasna Góra to dla nas - ludzi rzemiosła - miejsce ukochane. Czujemy dumę, że poprzez pracę naszych rąk, ale przede wszystkim, siłą naszych serc i szczerych modlitw – współtworzyliśmy jej niezniszczalną, bo duchową potęgę. Niemal od początku istnienia Sanktuarium na Jasnej Górze rzemieślnicy przybywali tutaj jako pątnicy. Byli tu także jako pracownicy przy jego rozbudowie. Dzieła ich rąk, które widać na każdym kroku, są świadectwem twórczej wyobraźni i kunsztu rękodzielniczego (...)


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  »  
Drukuj  
Związek Rzemiosła Polskiego
Dom mediowy